O nas

Fundacja MARS > O nas

“Tak długo jak wierzysz w siebie, zawsze będzie droga dla Ciebie

Kim jesteśmy?

Fundacja MARS powstała w 2015 roku z misją pomagania młodym ludziom z mniejszych miast i terenów wiejskich podejmować ryzyko i wyzwanie z własną działalnością gospodarczą opartą na kreowaniu innowacyjnych produktów i usług.

Analizujemy potrzeby społeczne i wdrażamy innowacje społeczne, w zakresie potrzeb osób z niepełnosprawnością, aby poprawiać dostępność w Polsce. Pomagamy we wdrożeniu i rozwoju standardów ESG w podmiotach dla lepszego jutra dla nas wszystkich. Stawiamy na zrównoważony rozwój gospodarczy oparty na zasadzie przemyślanego zarządzania uwzględniającego: środowisko, społeczną odpowiedzialność i ład korporacyjny.

W ramach przedsiębiorstwa społecznego, tworzymy stałe miejsca pracy na terenach o mniejszej urbanizacji dla osób z grupy defaworyzowanej społecznie oraz bezrobotnych, które chcą uzyskać przyszłościowy zawód oraz rozwijać swoją karierę zawodową. Przedsiębiorstwo opiera się o branże: e-commerce, prototypowanie, sprzedaż, marketing, obsługa klienta, rolnictwo, obuwie i akcesoria.

Nasz Zespół

Motto dla przedsiębiorczych

X
0
YOUR CART
  • No products in the cart.