Szkolenie dla ekspertów – NIW

Dzisiaj jeden z naszych pracowników był uczestnikiem szkoleń dla ekspertów oceniających wnioski w konkursie PROO. Wdrażamy się w projekt od strony eksperckiej oraz chcemy startować o środki finansowe na rozwój naszej organizacji.

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO

PROO to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu będą przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych.

Przygotowaliśmy różnorodne, dopasowane do potrzeb sektora pozarządowego, formy wsparcia. Dotacje będzie można uzyskać zarówno na realizację wieloletniej strategii rozwoju organizacji, budowę kapitału żelaznego, ale także np. na zaspokojenie nagłych potrzeb w sytuacjach awaryjnych. Będziemy uruchamiać konkursy dla mediów obywatelskich, organizacji strażniczych, think tanków.

Nie wymagamy wkładu własnego, a rozliczenie dotacji będzie dokonywane w oparciu o osiągnięte rezultaty. Konkursy dotacyjne będą uruchamiane w ramach pięciu priorytetów Programu.

Tutaj mozna poznać więcej szczegółów o projekcie: https://niw.gov.pl/nasze-programy/proo-2/

X
0
YOUR CART
  • No products in the cart.