Rejestracja uczestników na zajęcia z 3D

Zapraszamy wszystkie dzieci z powiatu płońskiego na darmowe warsztaty z podstaw finansowania i projektowania oraz druku 3D. Zajęcia odbywać się będą całkowicie zdalnie, dlatego ważne jest, aby przygotować stanowisko nauki według wytycznych, jakie otrzyma każdy uczestnik na podanego przez siebie maila po rejestracji. Udział w warsztatach nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest w 100% sponsorowany przez Fundację Pracy Narodów oraz partnerów.

 

PRZEBIEG WARSZTATÓW

Wydarzenie trwać będzie przez 4 dni, w dniach: 20, 21, 23, 24 jako 2-godzinne warsztaty, podzielone na 40 min. nauki o finansach, przerwa 15 min. i 65 min. projektowania. W grudniu odbędzie się drukowanie najciekawszych przedmiotów, zaprojektowanych przez uczestników. Każdy z uczestników będzie mógł wydrukować swój przedmiot, pokrywając koszty wydruku 3D. Zaplanowano w grudniu zorganizowanie ogólnodostępnej galerii prac młodych projektantów w Płońsku oraz w formie on-line na stronie Fundacji.

EDUKACJA 3D – Powiat Płoński

Projekt jest inauguracją kierunku edukacyjnego, jaki będzie prowadzony w formie darmowej oraz zdalnej (1 raz w tygodniu) na terenie całego powiatu płońskiego w 2021. Każdy będzie mógł wziąć w nim udział bez różnicy na wiek i miejsce zamieszkania.

INSTRUKCJA JAK DOŁĄCZYĆ DO PROJEKTU

Co trzeba zrobić i jak się przygotować do warsztatów, aby dzieci mogły sprawnie skorzystać w formie zdalnej. Poniżej film instruktażowy oraz info grafika prezentująca kroki, jakie trzeba wykonać, po zarejestrowaniu się poprzez powyższy formularz zgłoszeniowy. Instrukcja Druk 3D w formie PDF do ściągnięcia na własny komputer.

 

WIĘCEJ INFO

Jeżeli masz pytania prosimy pisać na info@fwn.org.pl i dzwonić na Tel. +48 665 691 673

X
0
YOUR CART
  • No products in the cart.